İK KOORDİNASYONU

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş. İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü, Ekim 2008 tarihinde fiilen çalışmalara başlamıştır.

2008 öncesinde İnsan Kaynakları ve Personel İşleri Müdürlüğü adıyla faaliyet göstermekte olan Koordinatörlüğümüz, bu tarih sonrasında çalışma konularını genişletmiştir.

Şirketimiz hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Güvenlik hizmeti verilmesi nedeniyle temel kaynak insan olup, bu kaynağın Tepe Grubu misyonuna uygun olması gerekmektedir. Mevcut şirket çalışanları ile uyumlu bir şekilde çalışabilecek ve hizmet verdiğimiz işletmelerin talepleri doğrultusunda eleman seçimi yapmak üzere faaliyet gösterilmektedir.

Şirket, İnsan Kaynakları Yönetimi politikasını Bilkent Holding değerleri doğrultusunda oluşturmuştur. Politikamıza göre Şirketimiz eleman seçiminde adayların; çağdaş, Atatürkçü düşünceye uygun, yeniliklere ve değişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, enerjik, kendini ve sistemi geliştirmeyi hedefleyen, düşünülen pozisyonla ilgili konuda uzman, bilgi, beceri ve deneyime sahip kişiler olmalarına önem verir.

Şirketimizde mevcut görevlerin her biri için aranan öğrenim seviyesi ve mesleki yetkinlik düzeyi görev tanımları ile saptanmış olup, belirlenmiş olan ücret skalasına göre görevlendirme yapılmaktadır.