GENEL MÜDÜRÜN MESAJI

1997 yılından itibaren sektöründe öncü, inovatif, insan hakları ve toplumsal değerlere saygılı, etik, disiplinli şekilde çalışan TEPE SAVUNMA ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ SANAYİ A.Ş.; odak noktasının insan hayatı ve güvenliği olduğunun her zaman için bilincindedir.

 

Bu nedenle de faaliyet gösterdiği alanların tümünde hizmet kalite standardını en üst seviyede tutmaya ziyadesiyle gayret sarf etmektedir. Standardı korumak ve sürekli yükseltmek hedefiyle birlikte aynı zamanda eğitici bir rol de üstlenerek güvenlik yönetici ve personelini yetiştirmektedir.

Güvenlik sektörünün her bir faaliyet alanında ulusal ve uluslararası standartlara uyularak, müşterilerimiz, çalışanlarımız, toplum ve ülke ekonomisi için yarattığımız değerlerin sürekli ve de olumlu yönde arttırılmasına gayret sarf edilmektedir.
1997 senesinde bağlısı olduğu BİLKENT HOLDİNG şirketlerinin güvenliğini sağlamak üzere kurulan şirketimiz bugün Türkiye coğrafyasının tamamında faaliyet gösteren, ülke sınırları dışında dahi güvenlik danışmanlığı hizmeti verebilen, binlerce çalışanıyla sektöründe lider bir kuruluşa dönüşmüştür.

Yirmi yıla yaklaşan süre içinde biriktirdiğimiz tecrübelerimiz ve değerlerimiz bundan sonraki çalışmalarımız için de bizlere yol göstermeye devam edecektir.

Bizleri bugünlere taşıyan çalışma arkadaşlarım ile birlikte, bugüne kadar taviz vermeden koruduğumuz değerleri ve elde ettiğimiz başarıları bundan sonra da arttırarak devam ettireceğimize inancım sonsuzdur.

Saygılarımla,

Bora DOĞUALP
Genel Müdür