ÇÖZÜMLER

AVM Güvenlik Çözümleri

Keşfet

AVM Güvenlik Çözümleri

Alışveriş merkezleri modern şehir yaşamının önemli bir ticaret merkezidir ve sayıları sürekli artmaktadır. İnsanların ihtiyaçlarını karşılama, aile/arkadaşlar ile bir araya gelme ve eğlenceli vakit geçirme gibi birçok misyonu bir arada barındıran bu büyük ve kalabalık yapıların güvenliğini sağlamak için gelişmiş AVM Güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.
Tepe Savunma, AVM’lerde fiziksel güvenlik, kayıp önleme tedbirleri, varlık koruması ve risk yönetimi gibi faktörleri içeren entegre çözümleri hayata geçirerek tüm paydaşlar için katma değer yaratıyor.

AVM güvenlik hizmetleri alanında ülkemizin en çok tercih edilen şirketleri arasında yer alan Tepe Savunma, projelerinde görev yapan özel güvenlik görevlilerini lokasyon ihtiyaçları özelinde ihtiyaç duyulan eğitimler ve tatbikatlar ile destekliyor ve müşterilerimizin dışa bakan yüzü misyonunu en yüksek kalitede yerine getiriyor.

Son teknoloji kamera sistemleri, video analitik yazılımları, x-ray ve metal kapı dedektörleri, kişi sayaç ve yoğunluk tespit sistemleri, salgın hastalık kontrol üniteleri ile tüm çalışanlar ve ziyaretçiler için güvenlik, emniyetli ve eğlenceli ortamlar yaratıyoruz.

Müşterilerimizin Gözünden Biz

BASIN ODASI

Kariyer

İNCELEYİN

Eğitim

İNCELEYİN