SEGMENTLER

Güvenlik Danışmanlığımız

Keşfet

GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

Tepe Savunma ve Güvenlik, mimari projelendirme safhasında hem fiziki hem de elektronik güvenlik ile ilgili planlamaların yapılması ve mimari çizimlerin bu doğrultuda yönlendirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bu kapsamda; yerleşim bölgesi tespit ve değerlendirmesi, bölgesel risk analizi, proje tehdit değerlendirmesi ve proje için belirlenecek tehditlere göre önleyici öneriler geliştirilmesi, proje için önerilen fiziki güvenlik planlamasının hazırlanması, güvenlik kontrol noktalarının belirlenmesi, güvenlik kontrol noktaları uygulamaları, güvenlik kontrol noktaları güvenlik gereçlerinin belirlenmesi, güvenlik personeli planlaması yapılmaktadır.

Fiziki güvenlik planlamasının yanı sıra elektronik güvenlik planlaması da güvenlik danışmanlığı hizmeti kapsamında gerçekleştirilmektedir. Bu çerçevede; CCTV sistemi, access control sistemi, acil kaçış kapıları kontrol sistemi, yol kapama ve bariyer sistemleri, X-Ray detektörleri, metal kontrol detektörleri planlanması ve çevre güvenlik sistemi planlaması gerçekleştirilmektedir.

Yapılan tüm planlamalar alt yapıları da dâhil olmak üzere mimari çizimler üzerine işlenmektedir.

Önerilen tüm elektronik ve fiziki güvenlik enstrümanlarının teknik şartnameleri danışmanlık hizmeti kapsamında oluşturulmaktadır.

Yapılan elektronik ve fiziki güvenlik planlamasına göre ayrı ayrı maliyetlendirme çalışması yapılarak, yatırım ve işletme maliyetlerinin öngörülmesi sağlanmaktadır.

Müşterilerimizin Gözünden Biz

BASIN ODASI

Kariyer

İNCELEYİN

Eğitim

İNCELEYİN