ÇÖZÜMLER

Endüstriyel Güvenlik Çözümler

Keşfet

Sanayi/Üretim Güvenlik Çözümleri

Endüstriyel alanlar korunması gereken karmaşık yerlerdir. Fabrikalar, depolar ve diğer endüstriyel tesisler yüksek güvenlik ihtiyacı gerektiren tesislerdir. Sanayi ve üretim sektöründe birçok önemli firmaya hizmet veren Tepe Savunma güvenlik risk yönetimi konusunda uzman kadrosuyla müşterileri, ziyaretçileri, tesisleri, fabrikaları, envanteri, personel güvenliğini, üretim süreçlerini ve daha fazlasını korumak için en gelişmiş güvenlik uygulamalarına sahiptir.
Tesislerin ihtiyaçlarına yönelik güvenlik ve risk değerlendirmeleri ile proaktif güvenlik çözümleri sunarak, yaşanması muhtemel olayların etkilerinin azaltılması, giderilmesi ve ortaya çıkmaması için hafifletme stratejileri kapsamında standart uygulamalarımıza ek olarak ihtiyaca göre;

  • Sabit ve Mobil IP/Termal Kamera Sistemleri,
  • Araçlı, Yaya, Sanal ve Drone Devriye Sistemleri
  • Akıllı Telsiz ve Diğer İletişim Sistemleri
  • Uzaktan İzleme Hizmetleri çözümlerini sunmaktayız.

Petrol, petrol ürünleri, kimya, LPG üretim fabrikaları gibi yanıcı, parlayıcı ve patlayıcı maddelerle uğraşan birçok sanayi kuruluşunda Atex sertifikalı güvenlik cihazları (exproof el telsizi ve exproof devriye tur sistemleri ) ile güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin Gözünden Biz

BASIN ODASI

Kariyer

İNCELEYİN

Eğitim

İNCELEYİN