Keşfet

GENEL MÜDÜR MESAJI

“Sadece bir ihtiyaç değil vazgeçilmez bir gereklilik olan güvenlik sektörü, bireylerin olduğu kadar toplumun güvenliğini de tamamlayıcı oldukça hassas sorumluluklar üstleniyor.”

25 yıl önce, vizyoner bir bakış açısıyla yola çıkarak kurulan TEPE SAVUNMA Türkiye’de güvenlik sektörünün kurumsal yapıya sahip, ilk yüzde yüz Türk sermayeli oyuncusu olmuştur. Başlangıçta sadece holding bünyesinde güvenlik hizmeti sağlayan şirket 1997 yılında anonim şirket hüviyeti kazanarak dış piyasaya da açılmıştır.

Yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde ülke genelinde her biri kendi sektöründe lider kuruluşlar tarafından tercih edilen, tecrübesi çeyrek yüzyıla yayılan güvenilir bir güvenlik firması haline gelinmiştir.

Bugün, herhangi bir sektör ayrımı olmaksızın, ihtiyaç duyan işletmelere özel güvenlik hizmeti ve güvenlik danışmanlığı hizmeti sunulmakta; Türkiye coğrafyasının tamamında faaliyet gösterdiğimiz gibi yurt dışında da güvenlik danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Geride kalan çeyrek asra şöyle bir baktığımızda geldiğimiz nokta bizler için övünç kaynağıdır.

TEPE SAVUNMA olarak ülkenin tamamında hizmet sağlamaktayız. Faaliyetimizi Marmara, Ege, Anadolu ve Bankalar Direktörlükleri, direktörlükler bağlısı Bölge Müdürlükleri ve de sahadaki güvenlik ekiplerimiz ile sürekli bir arada olan operasyon yöneticileri vasıtasıyla yürütüyoruz.

TEPE SAVUNMA 12 bini aşkın çalışanımız, hizmet sunduğumuz 400’e yakın kurumsal iş ortağıyla özel güvenlik sektöründe ilk sıralarda yer almaktadır. Ülke çapında banka şubeleri hariç yaklaşık 850 ayrı lokasyonda 10.200 güvenlik görevlisi ile 17 ayrı banka ve finans kuruluşunda da 2.500 güvenlik görevlisi olmak üzere toplamda 12.700 personel ile güvenlik hizmeti verilmektedir.

Ülke coğrafyasında 56 AVM, 541 muhtelif sanayi tesisi, 21 deniz limanı, 72 otel, 50 adet konut ve yaşam alanı hizmet verdiğimiz ana ilgi alanlarımızı oluşturmaktadır......

TEPE SAVUNMA olarak amacımız, sektörün lider şirketlerden biri olarak yolumuza devam etmektir.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana sektörümüzün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip ederek, fark yaratmaya çalıştık. Sunduğumuz her çözümde müşterilerimizin hayatının bir parçası olmayı hedeflerken, birlikte yol aldık. Aramızda güvene dayalı güçlü bağı her geçen gün daha da güçlendirdik.

Hedefimiz; 25. kuruluş yılımıza girerken, müşterilerimizle her zamankinden daha yakın olmak, hayatlarının ayrılmaz bir parçası haline gelmektir. Biz, TEPE SAVUNMA ‘yı sadece bir güvenlik şirketi olarak görmüyoruz. Müşterilerimizin hayatlarının merkezinde yer alıp, birlikte yol almak, işlerinin vazgeçilmez bir parçası olmak istiyoruz. Bizleri bugünlere taşıyan çalışma arkadaşlarım ile birlikte, bugüne kadar taviz vermeden koruduğumuz değerleri ve elde ettiğimiz başarıları bundan sonra da arttırarak devam ettireceğimize inancım sonsuzdur.

Saygılarımla,
Bora DOĞUALP
Genel Müdür

Müşterilerimizin Gözünden Biz

BASIN ODASI

Kariyer

İNCELEYİN

Eğitim

İNCELEYİN