ÇÖZÜMLER

İş Merkezi ve Plaza Güvenlik Çözümleri

Keşfet

Perakende/Mağazacılık Güvenlik Çözümleri

Perakende sektöründe mağaza güvenliğinin amacı; mağaza varlıklarının korunması ile birlikte müşterilerin de güvenle alışveriş yapabilmelerini sağlamaktır. Güvenlik konusunda alınacak önlemlerin ilk önce kötü niyetli hareketleri caydırıcı olması hedeflenmektedir. Perakende sektörünü mağaza güvenliği açısından en fazla meşgul eden konuların başında stok kayıpları, dolandırıcılık, kargaşa ve enerji kesintisi gelmektedir.
Bilgi ve tecrübesi ile hizmet verdiğimiz perakende sektörünün mağaza, depo ve ofislerinde sabotaj, yangın, hırsızlık, soygun, yağma, zorla işten alıkoyma gibi güvenliğinizi tehdit eden her türlü durumlarda müşteri ve personel güvenliğinin sağlanması, varlıkların korunması için özel güvenlik mevzuatı çerçevesinde uzman kadrolarımızla ile hizmet vermekteyiz.

Tepe Savunma olarak, birçok perakende zincirinin fiziki güvenliğini özel güvenlik personeli ile sağladığımız gibi, özel güvenlik personeli bulunmayan küçük çaplı mağazalarda, mağaza varlıklarının korunması ve aynı zamanda perakende güvenliği risk faktörlerinin devamlı kontrol ve takip edilmesi için Mobil Denetim hizmetleri veriyoruz.

Yapılan bu denetim ve kontroller ile müşteriye raporlama ve geri bildirim hizmeti vererek, tespit edilen eksik ve aksayan hususlar hakkında mağaza yöneticilerinin önceden bilgilendirilmesi ile ön görülen riske karşı hızlı aksiyon alınmasını sağlıyoruz.

  • Mobil Denetim ve Kontrollerde; Kamera sistemlerinin kontrolü, Hırsızlık önlemlerinin kontrolü, Ana Kasaların kilitli ve güvenli olup olmadığı,
  • Depodaki ürünlerin güvenliğinin kontrolü, Mühür kontrolleri, Ürün alarm sistemlerinin kontrolü, Değerli ürünlerin güvenliğinin kontrolü,
  • Mal Kabul Güvenliğinin kontrolü gibi hususlar titizlikle denetlenmekte ve raporlanmaktadır.

Perakende sektöründeki farklı hizmetimizden biri de gizli müşteri denetimidir. Bu hizmette mağaza personelinin hizmeti esnasında halkla ilişkiler, iletişim, takım çalışması, görevine ilgililik, şirket hedeflerine uygun hareket etme gibi konularda müşterilerin memnuniyetini arttırıcı, şirket hizmet kalitesine katkı yapıcı mahiyette görev yapıp yapmadığının, uzman denetim personelleri tarafından ölçümlenmesi hizmetidir.

Çözüm ortağınız Tepe Savunma olarak perakende sektörünün ihtiyaç duyacağı her türlü elektronik ve fiziki güvenlik çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

Müşterilerimizin Gözünden Biz

BASIN ODASI

Kariyer

İNCELEYİN

Eğitim

İNCELEYİN