Tepe Savunma ve Güvenlik Logo

TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

ÖZEL
GÜVENLİK

Şirketimiz özel güvenlik hizmeti, liman ve gemilere yönelik RSO & danışmanlık
ve Özel Güvenlik Eğitim Kurumları aracılığı ile sağladığı özel güvenlik eğitimi hizmeti
alanındaki çalışmalarını; tecrübeli ve dinamik kadrosu ile yürütmektedir.

ÖZEL GÜVENLİK

Şirketimiz özel güvenlik hizmeti, liman ve gemilere yönelik RSO & danışmanlık ve Özel Güvenlik Eğitim Kurumları aracılığı ile sağladığı özel güvenlik eğitimi hizmeti alanındaki çalışmalarını; tecrübeli ve dinamik kadrosu ile yürütmektedir.

Tepe Savunma ve Güvenlik, deneyimli güvenlik kadrosu ile yurt genelinde, bankalar, iş ve alışveriş merkezleri, üniversiteler, fabrikalar, vb. kurumlara özel güvenlik hizmeti sağlamaktadır. Genel Müdürlüğü Ankara’da bulunan şirketimizin İstanbul, İzmir, Antalya ve Adana illerinde bölge müdürlükleri; Bursa, Eskişehir, Trabzon, Diyarbakır ve Gaziantep illerinde ise bölge temsilcilikleri bulunmaktadır. Ankara ve İstanbul’da faaliyet gösteren Özel Güvenlik Eğitim Kurumları’nda bugüne kadar çok sayıda katılımcı mesleki eğitim görmüştür.

Kuruluşumuzdan bu yana hızlı ancak kontrollü büyümenin sonucunda artan sorumluluklarımız bizi müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarına tam ve etkin çözümler sunulmasını sağlamak için ürün ve hizmet çizgimizi sürekli olarak geliştirmeye zorlamıştır. Kurumsallaşmış faaliyetlerini sistem ve prosedürlere bağlamış olan şirketimiz, ülkemizde özel güvenlik standartlarının belirlenmesine katkı sağlayabilen bir konumdadır.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi A.Ş. sektördeki ayrıcalıklı konumunu; sorumlu güvenlik anlayışından, yukarıda belirtilen belgelerin gereği standart kalite yaklaşımından ve kurumsal kimlik zorunlulukları ile yasal gerekliliklere saygı prensibinden ödün vermemesine borçludur.

İletişime geçmeye hazır mısınız?

OPERASYON BİLGİ SİSTEMLERİ

Türkiye'de dijital dönüşümü destekleyen güvenlik sektöründeki ilk firma olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Operasyon Bilgi Sistemleri (OBS) çalışmalarımız kapsamında tüm operasyonel iletişim sistemlerimizi tek bir platformda topluyoruz. Bu sayede süreç yönetimini sürdürülebilir ve hızlandırılmış hale getirmeyi, erişilebilirlik ve şeffaflık ilkemiz ile müşterilerimizle aramızdaki güven bağını güçlendirmeyi hedefliyoruz.

HİZMET ALANLARIMIZ

TEPE İLE KARİYERİNİZİ ZİRVEYE TAŞIYIN

Çeyrek asrı geride bırakan bir ailenin yanında deneyimine deneyim katmaya ne dersin?

Sen de kariyerinde öne geçmek ve Tepe Savunma ve Güvenlik'in uzmanlığıyla tanışmak için özgeçmişini doldurarak bizimle
iletişime geçebilirsin.

81

İl

18.000+

Uzman Personel

1.000+

Mutlu Müşteri

tr_TRTurkish