SEGMENTLER

Özel Güvenlik

Keşfet

ÖZEL GÜVENLİK

Şirketimiz özel güvenlik hizmeti, liman ve gemilere yönelik RSO & danışmanlık ve Özel Güvenlik Eğitim Kurumları aracılığı ile sağladığı özel güvenlik eğitimi hizmeti alanındaki çalışmalarını; tecrübeli ve dinamik kadrosu ile yürütmektedir.

Tepe Savunma ve Güvenlik, deneyimli güvenlik kadrosu ile yurt genelinde, bankalar, iş ve alışveriş merkezleri, üniversiteler, fabrikalar, vb. kurumlara özel güvenlik hizmeti sağlamaktadır. Genel Müdürlüğü Ankara’da bulunan şirketimizin İstanbul, İzmir, Antalya ve Adana illerinde bölge müdürlükleri; Bursa, Eskişehir, Trabzon, Diyarbakır ve Gaziantep illerinde ise bölge temsilcilikleri bulunmaktadır. Ankara ve İstanbul’da faaliyet gösteren Özel Güvenlik Eğitim Kurumları’nda bugüne kadar çok sayıda katılımcı mesleki eğitim görmüştür.

Kuruluşumuzdan bu yana hızlı ancak kontrollü büyümenin sonucunda artan sorumluluklarımız bizi müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarına tam ve etkin çözümler sunulmasını sağlamak için ürün ve hizmet çizgimizi sürekli olarak geliştirmeye zorlamıştır. Kurumsallaşmış faaliyetlerini sistem ve prosedürlere bağlamış olan şirketimiz, ülkemizde özel güvenlik standartlarının belirlenmesine katkı sağlayabilen bir konumdadır.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi AŞ. sektördeki ayrıcalıklı konumunu; sorumlu güvenlik anlayışından, yukarıda belirtilen belgelerin gereği standart kalite yaklaşımından ve kurumsal kimlik zorunlulukları ile yasal gerekliliklere saygı prensibinden ödün vermemesine borçludur.

Müşterilerimizin Gözünden Biz

BASIN ODASI

Kariyer

İNCELEYİN

Eğitim

İNCELEYİN