Tepe Savunma ve Güvenlik Logo

TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

PERAKENDE/
MAĞAZACILIK
GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Mağaza, depo ve ofislerde sabotaj, yangın, hırsızlık, soygun,
yağma, zorla işten alıkoyma gibi güvenliğinizi tehdit eden
her türlü durumlarda müşteri ve personel güvenliğinin sağlanması
için hizmet vermekteyiz.

PERAKENDE / MAĞAZACILIK GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Perakende sektöründe mağaza güvenliğinin amacı; mağaza varlıklarının korunması ile birlikte müşterilerin de güvenle alışveriş yapabilmelerini sağlamaktır. Güvenlik konusunda alınacak önlemlerin ilk önce kötü niyetli hareketleri caydırıcı olması hedeflenmektedir. Perakende sektörünü mağaza güvenliği açısından en fazla meşgul eden konuların başında stok kayıpları, dolandırıcılık, kargaşa ve enerji kesintisi gelmektedir. Bilgi ve tecrübesi ile hizmet verdiğimiz perakende sektörünün mağaza, depo ve ofislerinde sabotaj, yangın, hırsızlık, soygun, yağma, zorla işten alıkoyma gibi güvenliğinizi tehdit eden her türlü durumlarda müşteri ve personel güvenliğinin sağlanması, varlıkların korunması için özel güvenlik mevzuatı çerçevesinde uzman kadrolarımızla ile hizmet vermekteyiz.

Tepe Savunma olarak, birçok perakende zincirinin fiziki güvenliğini özel güvenlik personeli ile sağladığımız gibi, özel güvenlik personeli bulunmayan küçük çaplı mağazalarda, mağaza varlıklarının korunması ve aynı zamanda perakende güvenliği risk faktörlerinin devamlı kontrol ve takip edilmesi için Mobil Denetim hizmetleri veriyoruz.

Yapılan bu denetim ve kontroller ile müşteriye raporlama ve geri bildirim hizmeti vererek, tespit edilen eksik ve aksayan hususlar hakkında mağaza yöneticilerinin önceden bilgilendirilmesi ile ön görülen riske karşı hızlı aksiyon alınmasını sağlıyoruz.

. Mobil denetim ve kontrollerde; kamera sistemlerinin kontrolü, hırsızlık önlemlerinin kontrolü, ana kasaların kilitli ve güvenli olup olmadığı,
. Depodaki ürünlerin güvenliğinin kontrolü, mühür kontrolleri, ürün alarm sistemlerinin kontrolü, değerli ürünlerin güvenliğinin kontrolü,
. Mal kabul güvenliğinin kontrolü gibi hususlar titizlikle denetlenmekte ve raporlanmaktadır.

Perakende sektöründeki farklı hizmetimizden biri de gizli müşteri denetimidir. Bu hizmette mağaza personelinin hizmeti esnasında halkla ilişkiler, iletişim, takım çalışması, görevine ilgililik, şirket hedeflerine uygun hareket etme gibi konularda müşterilerin memnuniyetini arttırıcı, şirket hizmet kalitesine katkı yapıcı mahiyette görev yapıp yapmadığının, uzman denetim personelleri tarafından ölçümlenmesi hizmetidir.

Çözüm ortağınız Tepe Savunma olarak perakende sektörünün ihtiyaç duyacağı her türlü elektronik ve fiziki güvenlik çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

İletişime geçmeye hazır mısınız?

OPERASYON BİLGİ SİSTEMLERİ

Türkiye'de dijital dönüşümü destekleyen güvenlik sektöründeki ilk firma olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Operasyon Bilgi Sistemleri (OBS) çalışmalarımız kapsamında tüm operasyonel iletişim sistemlerimizi tek bir platformda topluyoruz. Bu sayede süreç yönetimini sürdürülebilir ve hızlandırılmış hale getirmeyi, erişilebilirlik ve şeffaflık ilkemiz ile müşterilerimizle aramızdaki güven bağını güçlendirmeyi hedefliyoruz.

HİZMET ALANLARIMIZ

TEPE İLE KARİYERİNİZİ ZİRVEYE TAŞIYIN

Çeyrek asrı geride bırakan bir ailenin yanında deneyimine deneyim katmaya ne dersin?

Sen de kariyerinde öne geçmek ve Tepe Savunma ve Güvenlik'in uzmanlığıyla tanışmak için özgeçmişini doldurarak bizimle
iletişime geçebilirsin.

81

İl

18.000+

Uzman Personel

1.000+

Mutlu Müşteri

tr_TRTurkish