Tepe Savunma ve Güvenlik Logo

TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
RAPORLARIMIZ

Tepe Savunma olarak tüm projelerimizi ekonomik, çevresel ve
sosyal sürdürülebilirlik için şekillendiriyor, bu yolda en iyisini
yapmak için güvenli adımlar atıyoruz.

Sürdürülebilir Bir Dünya -------------------------------------------------------------------------------

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU-2022

Tepe Savunma olarak gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmak için tüm çalışmalarımızı sosyal, çevresel ve ekonomik sürdürülebilirlik prensiplerimiz ışığında gerçekleştiriyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU-2021

Gelecek nesillere daha güzel bir yaşam emanet etmek için projelerimizi ekonomik, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik için şekillendiriyor, bu yolda en iyisini yapmak için güvenli adımlar atıyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU-2020

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş., “Güvenle yeni bir gelecek” sürdürülebilirlik yaklaşımı ile geleceği bugünden koruma çalışmalarına devam etmektedir. Bu amaçla, Türkiye genelinde tüm çalışanları ile birlikte %6,5 büyüme oranı ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmiştir. 2020 yılı salgın şartlarında ekonomik anlamda zor bir yıl olmasına rağmen, Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş., 2020 yılını da büyüme kaydederek tamamlamıştır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU-2019

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş., sahiplendiği ve geleceği bugünden koruma arzusu ile geliştirmeye devam ettiği tüm sürdürülebilirlik projeleriniz, “Geleceği korumak” sürdürülebilirlik çatısı altında bir araya getirmiştir. Sahip olunan kaynak ve değerlerin bugün olduğu gibi gelecekte de korunabilmesi temel amaçtır.

tr_TRTurkish