Tepe Savunma ve Güvenlik Logo

TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

TEPE'DEN VİDEOLAR

Tepe Savunma ile ilgili tüm
video görüntülerine buradan erişebilirsiniz.

OBS PROJEMİZ VE ÖDÜL TÖRENİ

Türkiye'de dijital dönüşümü destekleyen güvenlik sektöründeki ilk firma olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Operasyon Bilgi Sistemleri (OBS) çalışmalarımız ile tüm operasyonel iletişim sistemimizi tek bir platformda topluyoruz. Bu sayede süreç yönetimini sürdürülebilir kılmayı ve hızlandırmayı amaçlıyor, erişilebilirlik ve şeffaflık ilkemiz ile müşterilerimizle aramızdaki güven bağını güçlendirmeyi hedefliyoruz.

GÜVENİ PAYLAŞANLAR

Çeyrek asır boyunca, büyüyerek yolumuza devam ettiğimiz her geçen günde bizimle beraber olan güven ortaklarımızla 12 Şubat’ta “Güveni Paylaşanlar” konferansında bir araya geldik. Konferans, etkileyici bir açılış videosuyla başlarken, sektörümüzün geleceği hakkında konuşulan çok önemli konulara da sahne oldu.

GÜVEN ORTAKLARI ANLATIYOR

Tepe Savunma olarak sahneyi bu kez müşterilerimize bıraktık. Onlardan bizi anlatmalarını istedik. ​

Her bölümde farklı sektörden yer alacak güven ortağımız ile yapacağımız keyifli sohbetler için takipte kalın.

ARAMIZDAKİ BAĞ

Tepe Savunma ve Güvenlik olarak markamız ile iş ortaklarımız arasında, markamız ile komuoyu arasında, 13.000 den fazla çalışma arkadaşımız ve şirket arasında güvene dayalı bir bağ var. Kampanyamızın hikayesinde, 28 yıldan beri kurduğumuz bu bağdan ilham aldık.

IDEATHON

“Aramızdaki Bağ Yenilikçi Fikirlerle Güçleniyor “ diyerek bizimle birlikte olan çalışma arkadaşlarımız tüm gün fikrin geliştirilmesi, üretilmesi, hayata geçirilmesi ve pazarlanması eğitimlerini aldılar.

Jüri karşısında sunumlarını yapıp kazanlar ödüllerini aldılar. Kendilerini bir kere daha tebrik ediyoruz.

HACKATHON

“Aramızdaki Bağı Fikirlerle Güçlendirmek” amacıyla sektörümüzün ilk Hackathon ‘fikir maratonu’ etkinliğini, 22-23 Haziran’da gerçekleştirdik. Yeni fikir ve projeleri şirketimize ve sektöre kazandırmak üzere herkese açık olarak düzenlediğimiz yarışmamızın tüm katılımcılarına çok teşekkür ederiz.

TOHUM OTİZM VAKFI İŞ BİRLİĞİ

Otizm bir eksiklik değil farklılıktır!! Otizmin farkındayız ve onların hayatını kolaylaştırmak için uzaktan eğitim portalımızı 2 Nisan 2020 tarihinde hayata geçirdik.

tr_TRTurkish