Tepe Savunma ve Güvenlik Logo

TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

AVM
GÜVENLİK
ÇÖZÜMLERİ

Siz sevdiklerinizle alışveriş sırasında keyifli anlar paylaşın,
biz Tepe Savunma olarak sizin gülümsemeniz hep sürsün diye
uzman kadromuz ve çeyrek asrı geçen tecrübemizle hep görevdeyiz!

AVM GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Alışveriş merkezleri modern şehir yaşamının önemli bir ticaret merkezidir ve sayıları sürekli artmaktadır. İnsanların ihtiyaçlarını karşılama, aile/arkadaşlar ile bir araya gelme ve eğlenceli vakit geçirme gibi birçok misyonu bir arada barındıran bu büyük ve kalabalık yapıların güvenliğini sağlamak için gelişmiş AVM Güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Tepe Savunma, AVM’lerde fiziksel güvenlik, kayıp önleme tedbirleri, varlık koruması ve risk yönetimi gibi faktörleri içeren entegre çözümleri hayata geçirerek tüm paydaşlar için katma değer yaratıyor.

AVM güvenlik hizmetleri alanında ülkemizin en çok tercih edilen şirketleri arasında yer alan Tepe Savunma, projelerinde görev yapan özel güvenlik görevlilerini lokasyon ihtiyaçları özelinde ihtiyaç duyulan eğitimler ve tatbikatlar ile destekliyor ve müşterilerimizin dışa bakan yüzü misyonunu en yüksek kalitede yerine getiriyor.

Son teknoloji kamera sistemleri, video analitik yazılımları, x-ray ve metal kapı dedektörleri, kişi sayaç ve yoğunluk tespit sistemleri, salgın hastalık kontrol üniteleri ile tüm çalışanlar ve ziyaretçiler için güvenlik, emniyetli ve eğlenceli ortamlar yaratıyoruz.

İletişime geçmeye hazır mısınız?

OPERASYON BİLGİ SİSTEMLERİ

Türkiye'de dijital dönüşümü destekleyen güvenlik sektöründeki ilk firma olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Operasyon Bilgi Sistemleri (OBS) çalışmalarımız kapsamında tüm operasyonel iletişim sistemlerimizi tek bir platformda topluyoruz. Bu sayede süreç yönetimini sürdürülebilir ve hızlandırılmış hale getirmeyi, erişilebilirlik ve şeffaflık ilkemiz ile müşterilerimizle aramızdaki güven bağını güçlendirmeyi hedefliyoruz.

HİZMET ALANLARIMIZ

TEPE İLE KARİYERİNİZİ ZİRVEYE TAŞIYIN

Çeyrek asrı geride bırakan bir ailenin yanında deneyimine deneyim katmaya ne dersin?

Sen de kariyerinde öne geçmek ve Tepe Savunma ve Güvenlik'in uzmanlığıyla tanışmak için özgeçmişini doldurarak bizimle
iletişime geçebilirsin.

81

İl

18.000+

Uzman Personel

1.000+

Mutlu Müşteri

tr_TRTurkish