Tepe Savunma ve Güvenlik Logo

TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

GÜVENLİK
DANIŞMANLIĞI

Tepe Savunma ve Güvenlik, mimari projelendirme safhasında hem fiziki hem de elektronik
güvenlik ile ilgili planlamaların yapılması ve mimari çizimlerin bu doğrultuda yönlendirilmesi
konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

Tepe Savunma ve Güvenlik, mimari projelendirme safhasında hem fiziki hem de elektronik güvenlik ile ilgili planlamaların yapılması ve mimari çizimlerin bu doğrultuda yönlendirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bu kapsamda; yerleşim bölgesi tespit ve değerlendirmesi, bölgesel risk analizi, proje tehdit değerlendirmesi ve proje için belirlenecek tehditlere göre önleyici öneriler geliştirilmesi, proje için önerilen fiziki güvenlik planlamasının hazırlanması, güvenlik kontrol noktalarının belirlenmesi, güvenlik kontrol noktaları uygulamaları, güvenlik kontrol noktaları güvenlik gereçlerinin belirlenmesi, güvenlik personeli planlaması yapılmaktadır.

Fiziki güvenlik planlamasının yanı sıra elektronik güvenlik planlaması da güvenlik danışmanlığı hizmeti kapsamında gerçekleştirilmektedir. Bu çerçevede; CCTV sistemi, access control sistemi, acil kaçış kapıları kontrol sistemi, yol kapama ve bariyer sistemleri, X-Ray detektörleri, metal kontrol detektörleri planlanması ve çevre güvenlik sistemi planlaması gerçekleştirilmektedir.

Yapılan tüm planlamalar alt yapıları da dâhil olmak üzere mimari çizimler üzerine işlenmektedir.

Önerilen tüm elektronik ve fiziki güvenlik enstrümanlarının teknik şartnameleri danışmanlık hizmeti kapsamında oluşturulmaktadır.

Yapılan elektronik ve fiziki güvenlik planlamasına göre ayrı ayrı maliyetlendirme çalışması yapılarak, yatırım ve işletme maliyetlerinin öngörülmesi sağlanmaktadır.

İletişime geçmeye hazır mısınız?

OPERASYON BİLGİ SİSTEMLERİ

Türkiye'de dijital dönüşümü destekleyen güvenlik sektöründeki ilk firma olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Operasyon Bilgi Sistemleri (OBS) çalışmalarımız kapsamında tüm operasyonel iletişim sistemlerimizi tek bir platformda topluyoruz. Bu sayede süreç yönetimini sürdürülebilir ve hızlandırılmış hale getirmeyi, erişilebilirlik ve şeffaflık ilkemiz ile müşterilerimizle aramızdaki güven bağını güçlendirmeyi hedefliyoruz.

HİZMET ALANLARIMIZ

TEPE İLE KARİYERİNİZİ ZİRVEYE TAŞIYIN

Çeyrek asrı geride bırakan bir ailenin yanında deneyimine deneyim katmaya ne dersin?

Sen de kariyerinde öne geçmek ve Tepe Savunma ve Güvenlik'in uzmanlığıyla tanışmak için özgeçmişini doldurarak bizimle
iletişime geçebilirsin.

81

İl

18.000+

Uzman Personel

1.000+

Mutlu Müşteri

tr_TRTurkish