Tepe Savunma ve Güvenlik Logo

TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

LİMAN
GÜVENLİK
ÇÖZÜMLERİ

Deniz yoluyla oluşabilecek tüm güvenlik risklerine karşı sahip
olduğumuz RSO danışmanlık segmentimizle, gemi ve liman
işletmelerinin yanındayız!

LİMAN GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

Limanlar, dağıtım ve taşımacılık ağı için de çok önemli bir köprü görevi görmektedir. Bu nedenle liman güvenliği yalnızca ulaşım işlevleri nedeniyle değil, aynı zamanda bölgesel ve ulusal olarak da büyük önem taşımaktadır.

Liman tesislerinde analitik optik sensörler, radarlar, otonom dronlar, limanlara özel yazılımlar ile uluslararası kalite standartlarına ve 5188 sayılı Kanun ve diğer mevzuat hükümlerine uygun olarak güvenlik sağlanmaktadır.

Tanınmış Güvenlik Kuruluşu (RSO) Hizmeti

Tepe Savunma, tüm operasyonlarında uluslararası standartlar üzerinden koruma hizmeti sağlamakta, elektronik ve fiziki güvenlik çözümleri ISO 28000 standartları kapsamında tüm alt yapı çalışmalarını tamamlamıştır.

Tepe Savunma, ülkemizde Tanınmış Güvenlik Kuruluşu (RSO) olarak Ulaştırma ve Altyapı bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olup, Uluslararası Gemi ve Liman Tesisi Güvelik Kodun (ISPS Kod) Türk Bayraklı gemilerde ve liman tesislerinde etkin olarak uygulanmasını sağlamak amacıyla RSO hizmeti verilmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında konuşlu limanlara entegre kalite yönetim sistemleri ile uyumlu ISO 20858 standarttı kapsamında şirketimizin oluşturduğu Risk değerlendirmesi metodoloji kullanarak Liman Tesisi Güvenlik ve Risk Değerlendirmesi ve Liman Tesisi Güvenlik Planı hazırlamaktadır.

İletişime geçmeye hazır mısınız?

OPERASYON BİLGİ SİSTEMLERİ

Türkiye'de dijital dönüşümü destekleyen güvenlik sektöründeki ilk firma olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Operasyon Bilgi Sistemleri (OBS) çalışmalarımız kapsamında tüm operasyonel iletişim sistemlerimizi tek bir platformda topluyoruz. Bu sayede süreç yönetimini sürdürülebilir ve hızlandırılmış hale getirmeyi, erişilebilirlik ve şeffaflık ilkemiz ile müşterilerimizle aramızdaki güven bağını güçlendirmeyi hedefliyoruz.

HİZMET ALANLARIMIZ

TEPE İLE KARİYERİNİZİ ZİRVEYE TAŞIYIN

Çeyrek asrı geride bırakan bir ailenin yanında deneyimine deneyim katmaya ne dersin?

Sen de kariyerinde öne geçmek ve Tepe Savunma ve Güvenlik'in uzmanlığıyla tanışmak için özgeçmişini doldurarak bizimle
iletişime geçebilirsin.

81

İl

18.000+

Uzman Personel

1.000+

Mutlu Müşteri

tr_TRTurkish