İŞ BAŞVURU FORMU

Bilgilendirme

 

Başvuru Formu

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.
Vereceğiniz kişisel bilgileriniz iş başvuru süreçlerinde tarafımızca işlenecektir.
İŞ BAŞVURULARINDA ALINAN BİLGİ VE KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME yazısına erişmek için tıklayınız.
TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİS. SAN. A.Ş.’YE YAPILAN İŞ BAŞVURULARINDA ALINAN BİLGİ VE KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA MUVAFAKATNAME

Yukarıda linki verilen, TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİS. SAN. A.Ş.’YE YAPILAN İŞ BAŞVURULARINDA ALINAN BİLGİ VE KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME yazısını okudum.

TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİS. SAN. A.Ş.’ye yapmış olduğum iş başvurum esnasında alınan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında yer alan kişisel verilerimin/özel nitelikli kişisel verilerimin, iş başvuru formunun ekinde tarafıma verilen TEPE SAVUNMA VE GÜVENLİK SİS. SAN. A.Ş.’YE YAPILAN İŞ BAŞVURULARINDA ALINAN BİLGİ VE KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME yazısında belirtilen amaçlar ve kapsam çerçevesinde alınmasına, işlenmesine, aktarılmasına, yurtdışına aktarılmasına, silinmesine, anonim hale getirilmesine ve sair surette işlenmesine ve 2 yıl müddetle muhafaza edilmesine özgür irademle açık olarak muvafakat ettiğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.
Kişisel Bilgiler
Eğitim Bilgileri
5188 sayılı yasa gereği gerekli eğitim ve kimlik bilgisi
Çalışma koşulları ile ilgili bilgiler
CV Ekleme

Ⓒ 2022 TEPE SAVUNMA Her hakkı saklıdır.

Bilkent Holding A.Ş. kuruluşudur.