ÖZEL GÜVENLİK İŞ BAŞVURU FORMU

İK POLİTİKASI

Kurumumuzun misyonu; ülke ekonomisine katma değer yaratmak, en üst seviyede personel eğitimine önem vermek, dünyadaki gelişmeleri takip ederek ülkemiz koşullarına uygun özel güvenlik çözümleri oluşturabilmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almaktır.


Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi AŞ. kaynakları, uluslararası bağlantıları, müşteri odaklı hedef politikaları ve eğitimli uzman kadrosu ile günümüzün ve geleceğin gerektirdiği özel güvenlik anlayışını oluşturmuş ve bu doğrultuda mevcut sistemini geliştirmeyi amaçlamıştır.” Bu bağlamda Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi AŞ., İnsan Kaynakları Yönetimi politikasını Bilkent Holding değerleri doğrultusunda oluşturmuş, personel seçiminde adayların; çağdaş, Atatürkçü düşünceye uygun, yeniliklere ve değişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, enerjik, kendini ve sistemi geliştirmeyi hedefleyen, kendisi için düşünülen pozisyonla ilgili konusunda uzman, bilgi, beceri ve deneyime sahip kişiler olmalarına önem verir bir politika belirlemiştir.


Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi AŞ. , personel yönetimini tüm yasal gereklilikler ve Bilkent Holding prensipleri doğrultusunda gerçekleştirirken tüm çalışanlarının memnuniyeti ve tatminini de dikkate almaktadır.


Tüm çalışanlarımız kişisel yeteneklerinin en üst sınırına kadar gelişmesi için desteklenmektedirler. Amacımız, şirket politikası ve hedefleri doğrultusunda organizasyon yapımızı dinamik tutmak ve değişimlere hazır olmayı sağlamaktır. İnsan kaynaklarımızın en etkin ve verimli şekilde kullanılması ve yönetim gücünün şirket hedefleri doğrultusunda insan kaynaklarının yönlendirilmesi için sürekli iyileştirme ve gelişim yaklaşımı benimsenmiştir. Bu sayede çalışanlarımıza her zaman profesyonel bir iş ortamı sunmak mümkün olmaktadır.


Yönetim anlayışımız “İNSANA SAYGI’YA” dayandığından dolayı tüm çalışanlar söz söyleme ve bilgi edinme hakkını kullanmaktadırlar. Bu amaçla iç iletişimin etkinliğine özel önem verilmekte ve çalışan algılamaları birebir veya toplu görüşmelerle izlenmektedir. Çalışanların memnuniyetini artırmak için İnsan Kaynakları Koordinatörü ve bağlı personeli, sahaları ziyaret etmekte ve sonuçlarını Üst Yönetime raporlamaktadır.


Otomatik Katılımlı Bireysel Emeklilik Sistemi Hakkında Bilgilendirme Belgesi için tıklayınız

Başvuru Formu

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.
Kişisel Bilgiler
Eğitim Bilgileri
İş Deneyimi (Son çalıştığınız işyerinden itibaren başlayarak yazınız)
Referanslar

İşbu formda vereceğiniz üçüncü kişilere ait bilgiler referans sürecinin işletilmesi süreçlerinde işlenecek ve gerekli güvenlik önlemleri alınarak saklanacaktır.

İşbu formda referans sürecinin işletilmesi için verilen bilgilerin doğruluğunu kabul eder, aktardığım üçüncü kişi verilerinin sahiplerini şirketiniz ile referans süreci kapsamında paylaşacağıma dair bilgilendirildiğimi ve muvafakatlarını aldığımı kişisel verilerin korunması hakkındaki bilgilendirme metnini okuduğumu kabul ve beyan ederim.

Özel Nitelikli Kişisel Veriler

Bu kısımda vereceğiniz kişisel bilgileriniz kişisel verilerin korunması kanunu(KVKK) madde 6 kapsamında sayılan özel nitelikli kişisel veri niteliğindedir. Bu veriler kişisel verileri koruma kurulunun yayınladığı "Özel nitelikli kişisel verilerin işlenmesinde veri sorumlularınca alınması gerek yeterli önlemler" kararına uygun olarak işlenecek, saklanacak ve aktarılacaktır.

Tamamlayıcı Bilgiler
5188 sayılı yasa gereği gerekli eğitim ve kimlik bilgisi
Çalışma koşulları ile ilgili bilgiler

Adres:

Üniversiteler Mahallesi 1597 Cadde No:3
Bilkent Center AVM 87 Çankaya/Ankara

Telefon:

0850 522 83 73

Fax:

+90 (850) 221 05 70

0850 522 83 73

© 2018 TEPE SAVUNMA Her hakkı saklıdır.

Bilkent Holding A.Ş. kuruluşudur.