ÇÖZÜMLER

Güvenlik Danışmanlığı Çözümleri

Keşfet

GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI ÇÖZÜMLERİ

İnsanlar, mülkler, altyapı ve hizmet varlıkları, fiziksel, ekonomik veya itibara zarar verebilecek bir dizi güvenlik tehdidine karşı potansiyel olarak savunmasızdır. Tepe Savunma ve Güvenlik A.Ş, güvenlik tehditlerini ve risklerini belirleme konusunda tavsiyelerde bulunur ve gerekli tüm çözümleri kapsamak için mimari çizimlerin yönlendirilmesi konularında hizmetler sunar.

Tepe Savunma ve Güvenlik A.Ş olarak 25 yıllık tecrübe ve sürekli kendisini yenileyen yapımız ile kurumların özel ihtiyaçlarına uygun hizmetlerle sağlam bir güvenlik ortamı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

CCTV sistemi, access control sistemi, acil kaçış kapıları kontrol sistemi, yol kapama ve bariyer sistemleri, X-Ray detektörleri, metal kontrol detektörleri planlanması gibi çözümlerle aile ofisinize, çalışanlarınıza, operasyonlarınıza, tesislerinize ve varlıklarınıza yönelik güvenlik tehditleri ve riskleri ortadan kaldırmanıza ve kendinizi daha güvende hissetmenize olanak sağlıyoruz.

Uluslararası ISO 28000, CTPAT, TAPA, AEO, ve Ticaret ve Gümrük Bakanlığı kontrolündeki YYS sistemi konusunda her türlü güvenlik danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

Müşterilerimizin Gözünden Biz

BASIN ODASI

Kariyer

İNCELEYİN

Eğitim

İNCELEYİN